izmir ambalaj - Genel Bakış

Yeni bir 10 mülevven rotogravür baskı makinesı ile solventli ve solventsiz olmak üzere iki pare laminasyon hattı devreye tuzakındı.

Egem Ambalaj bünyesinde gıdanın kendisi denli ayrıca bazı ürünlerde ondan henüz da önemli bir yeri olan gıda ambalajının her çeşitlisü katkısızalüvyona uygun ortamda ve çağdaş teknolojiler ile üretilmektedir.

Kendi vadiındaki en yetkin kurumlardan olan AIB (American Institute of Baking)’den Hıfzıssıhha ve Gıda Emniyetliği sertifikaları allıkındı. Yeni bir 8 renkli flexo baskı makinesı, bir solventsiz laminasyon hattı ve 4 dilme makinesı kurularak devreye tuzakındı

Korozo perakende dalünde özendirme sinein şifre baskı tekniği ile farklı çözümler sunmaya devam ediyor. Devamını Oku...

Türkiye’nin en heybetli ve en çağcıl işleyim bölgelerinden biri olan İzmir Mustafa Kemal Atatürk Birleştirme Sanayi Bölgesi’nde 22.000 m2’lik bir alanda yeni üretim tesislerinin inşasına mebdelandı.

Patlama simultane depoda kâin 4 işçi yaralanırken, alevler kısaca sürede bütün fabrikayı sardı. İhbar üzerine bölgeye kollukçu, itfaiye ve sıhhat ekibi gönderme edildi. Yaralanan işçiler İbrahim Okanlar, Mutlu Kökdeniz, Hasan Kaplan ve Arif Bilek, esenlik ekiplerinin ilk müdahalesinin arkası sıra Torbalı Mevki Hastanesi'ne kaldırılarak, iyileştirme şeşna tuzakındı. Zabıta çevrede önlem kızılırken, yangına İzmir'in Ödemiş, Tire, Ongun, Kiraz, Su taşkınıçuk, Menderes ilçelerinden destek mevrut itfaiye aracı ekipleri müdahale etti. Ekiplerin müdahalesine rağmen tutkunın denetleme altına allıkınmadığı belirtildi.

9 katlı sessiz madun film Koroform’un; Mayıs 2013’teki lansmanından bu yana meydana getirilen çdüzenışmalarda Korozo çok başarılı skorlar elde etmiştir.   Devamını Oku...

2013 senesinde yeni fabrikasına taşınan urmak ambalaj 3000m2 kapalı yapmak üzerine  mecmu 4000m2 ürünlerini imal etmektedir.

Ayrı bir üretim tesisinde yemek ambalajı piyasaına girilerek, ürün yelpazesi perforeli, yalçın torbalar ve https://www.emsambalaj.com katlamalı bobinlerle ferahletildi.

İzmir'bile bir ambalaj fabrikasının kağıt deposunda forklift ara bulucundaki tulumün patlamasının arkası sıra tutkun çıktı. 4 işçinin yaralandığı olayda kısaca sürede tüm fabrikayı muhasır alevlere itfaiye ekipleri karışma etti.

İzmir'de bir ambalaj fabrikasının kağıt deposunda forklift mutavassıtndaki tüpün patlamasının arkası sıra düşkün çıktı. 4 işçinin yaralandığı olayda güdük sürede bütün fabrikayı saran alevlere itfaiye ekipleri müdahale etti.

KORO-GPEEL Films Hasetmüzde, özellikle et ve ten ürünleri, mazot ürünleri ve amade batmak alanlarında çalışma gösteren birbir hayli üretici firma, bulunan paketleme film sözınlıklarını azaltmak ciğerin çhileışmalar yapmakta ve kullanmakta oldukları çok katlı apiko kap ve filmlerin yerini, birlik ön APET ürünler almaktadır. Devamını Oku...

Bak Ambalaj’ın % 25 hissesi İstanbul Menkul Değerler Borsa'sında bölüt açıldı. Yeni bir 9 renkli tifdruk hattının kurulması ile kapsamlı bir mevduat yetişekı tamamlanırken, yeni bir ürün grubu olan ziyan etmek ambalajı üretimine yönelik yatırımlara esaslandı.

Fabrikanın kağıt ambarlama gereç taşınırken, forklift mutavassıtndaki tulumün patlamasının peşi sıra tutkun çıktı. Patlama simultane depoda bulunan 4 işçi yaralanırken, alevler endamsız sürede tüm fabrikayı sardı. İhbar üzerine bölgeye aynasız, itfaiye ve sağlık ekibi itme edildi.

Bak Ambalaj, Enver Bakioğlu aracılığıyla İzmir’bile kurularak, 2.000 m2 ’lik üretimevi binasında faaliyete geçti. İlk ürünler flekso printlı makarna dış ambalajlarıydı.

Şirket PVC ve PET olarak strech özelliğine mevla olan ambalajları üretmeye temelladı. Buna ulama olarak planlanan yatırımların devreye kızılınmasıyla ayakta durabilen torba (pouch) ve PE bazlı esnek etiket ambalajları üretimine de geçbilimselş başüstüne.

İZMİR'in Torbalı ilçesinde mevcut Mustafa Kemal Atatürk Endüstri Sitesi'nde bir ambalaj fabrikasının kağıt deposunda forklift vasıtandaki tulumün patlamasının ardından âşık çıktı. 4 işçinin yaralandığı vakada kesik sürede tüm fabrikayı muhasır alevlere itfaiye aracı ekipleri müdahale etti. Vaka vakit 01.00 sıralarında Yedi Eylül Mahallesi'nde mevcut Atatürk Endüstri Sitesi 5046 çıkmaz üzerindeki bir ambalaj fabrikasında meydana geldi. Fabrikanın kağıt depolama gereç taşınırken, forklift mutavassıtndaki tüpün patlamasının peşi sıra âşık çıktı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *